Про насUA PHILANTHROP - це український бренд нішевої парфумерії для простору. Створений компанією Мідсан - лідером №1 на ринку ароматизації в Україні. Більше 10 років ми створюємо довгострокові та довірливі відносини з Вашим клієнтом через унікальні та характерні корпоративні маркетингові стратегії ароматів.


Ми гарно просунулись у своїй улюбленій справі:

• Ми стали лідером ринку вже на 3-й рік нашого арома бізнесу і до сьогодні впевнено утримуємо цю позицію.

• Ми створили ринок послуг ароматизації бізнес просторів. Перші запропонували ароматизацію як просту і вигідну послугу, без необхідності купувати обладнання  та картриджі з ароматами (як це було раніше, через що клієнти переплачували, втрачали гнучкість у зміні постачальника, у зміні аромату, інвестували у непрофільні активи та не отримували належний сервіс обладнання для його довгострокової роботи). Все це змінилось на краще для клієнтів з послугами від “Мідсан”, і саме цим пояснюється наше лідерство.

• Ми перша і єдина компанія в індустрії аромамаркетингу, яка представляє в Україні світового гравця ринку аромамаркетингу з першого дивізіону – компанію ScentAir Technologies Inc (США) - світового лідера з колосальним декілька кратним відривом від гравця №2.


Нас часто запитували: як придбати аромат, що так сподобався, додому?

У відповідь, ми поєднали нашу любов до ароматів, високі стандарти якості та зовнішнього вигляду, багатолітню експертизу, аромати найвищої якості виробництва США та Франції та створили новий потужний продукт під брендом UA Philanthrop. Окрім того, на сайті інтернет-магазину ароматів для простору UA Philanthrop   реалізовані ряд інновацій - конструктор аромадифузорів, помічник по підбору ароматів, а також благодіна ініціатива, спрямована на підтримку ЗСУ.


Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Замовити консультацію експерта
Онлайн курсы IT