Благодійна ініціатива "100% на ЗСУ"


Мета та умови ініціативи


Усі ми бажаємо швидшої перемоги, а грошові донати кожного з нас наближають цей день.

Команда UA PHILANTHROP вже задонатила понад 2 млн грн на БФ Повернись живим, БФ Сергія Притули та інші фонди. Оскільки ми є малим бізнесом, то вважаємо це значним внеском.

Ми донатим регулярно та з першого дня повномасштабної війни. Ми хочемо допомагати ще більше і тому запускаємо ініціативу 100% на ЗСУ.

Як виробник високоякісних ароматів для дому, ми щомісячно направляємо на продаж декілька сотень аромадифузорів. І всі 100% доходу від продажу буде перераховано рівними частинами в БФ Повернись живим та БФ Сергія Притули.

Ми повністю покриваємо собівартість всіх партій аромадифузорів, що будуть направлені на цю ініціативу. Ми будемо перераховувати кошти кожен раз, як тільки наберемо понад 40 000 грн виручки та будемо звітувати перед Вами.

Прогрес ініціативи

Ціль -  4 000 000 грн
Вже задонатили - 2 334 122 грн
Звіт про благодійні внески З 24/02/2022 ПО 14/05/2024

За період з 24 лютого 2022 по 05 квітня 2024 – перераховано 2 334 122 грн., зокрема: БФ Повернись живим - 1 078 111 грн. БФ Сергія Притули - 898 111 грн. UA Dynamics (український виробник дронів) - 10 000 грн.

БФ Волонтерська оптична лабораторія - 5 000 грн.

Сергій Стерненко - 332 900 грн.

БФ 5 ОШКБ Волонтерський штаб - 10 000 грн.


Ознайомтесь з умовами перед вибором аромату

Доставка замовлення– за рахунок покупця-донатора Оплата– онлайн через сервіс Liqpay, оплата частинами Privatbank & Monobank, післяплата або на реквізити ФОП (надаємо після отримання замовлення). У разі оплати через Liqpay або оплати частинами, в дохід зараховується фактично отримана на р/р нашого ФОП сума - вона буде трохи меншою, ніж вартість товару на суму комісії сервісу. У разі оплати у відділенні Нової пошти - комісія НП за рахунок покупця.

Відправка аромадифузорів – лише у робочі дні, відбувається протягом 2 – 4 робочих днів після замовлення в залежності від напливу замовлень. Просимо Вас поставитись до цього з розумінням, оскільки ми виробляємо аромадифузори виключно після отримання та підтвердження замовлення.

Чому вам сподобаються аромадифузори UA PHILANTHROP ?

Наш партнер та постачальник ароматів – компанія ScentАir (США) – світовий лідер на ринку ароматизації приміщень для бізнесу, який працює в понад 100 країнах світу та має трьохкратний відрив за доходом від конкурента №2. Аромати ScentАir вражають своїм багатством букету, збалансованістю, оригінальністю. Тільки з такими ароматами Scentair міг стати та утримувати світове лідерство на ринку ароматизації приміщень, а наша компанія - українським лідером ринку ароматизації бізнес приміщень. Останні 5 років ми виробляємо аромадифузори для своїх бізнес клієнтів з їх фірмовими ароматами.
Бренду UA PHILANTHROP лише другий рік, хоча наша експертиза в ароматах для дому налічує 5 років, а в арома бізнесі - 13 років.
Аромати UA PHILANTHROP - безпечні, гіпоалергенні та сертифіковані в Україні та в усіх високорозвинутих країнах, де ScentАir має бізнес.

Обирай свій ароматний “ДОНАТ” в межах ініціативи 100% на ЗСУ

Як народився бренд UA PHILANTHROP?

Ми вважаємо благодійність важливою частиною нашого життя. Через благодійність ми покращуємо ті аспекти суспільного життя, які резонують з нашими цінностями та пріоритетами. Ще задовго до війни ми робили регулярні невеликі благодійні внески, зазвичай несистемні, а по зову серця. В певний момент ми зрозуміли, що краще систематизувати благодійну діяльність і підхід до визначення суми благодійного внеску. Саме в цей момент і народилась концепція UA PHILANTHROP.

Людина робить покупки, а бізнес-учасник ініціативи UA PHILANTHROP здійснює благодійні відрахування в певному розмірі саме від доходу, а не прибутку. Коли клієнт робить покупку, він бачить ціну і може легко прорахувати майбутній благодійний внесок, а ось на прибуток клієнт ніяк не впливає і не контролює. 

“UA PHILANTHROP” означає “U A PHILANTHROP” або “YOU ARE PHILANTHROP” - “ТИ Є БЛАГОДІЙНИК”. Тобто філантропом є клієнт, який надає перевагу продукту, що є учасником цієї ініціативи. Бізнес є лише виконавцем перерахунку благодійного внеску за “дорученням” клієнта.

На етапі зародження концепції UA PHILANTHROP ми вибрали БФ Благомай, як отримувача внесків. БФ Благомай має величезну кількість ініціатив саме для дітей, для їх розвитку та навчання. Команда UA PHILANTHROP перерахувала 65500 грн благодійної допомоги в БФ Благомай за період з 01/12/2019 по 31/12/2021 року і це складає 4% від доходу з продажу аромадифузорів UA PHILANTHROP.

Лист подяки від БФ "Благомай"


Онлайн курсы IT