Партнери

О ScentAir та MidSun

Ми тут, щоб будувати людські зв'язки з силою запаху
Протягом понад 20 років ScentAir допомагає лідерам галузі по всьому світу створювати дивовижні враження клієнтів з використанням ароматів. Коли ми починали, ми ніколи не припускали, що наша мета - привнести парфумерні технології в бізнес, приведе нас туди, де ми сьогодні. З нашого домашнього офісу в Шарлотті, Північна Кароліна, ми поширили силу аромату в 119 країнах з корпоративними офісами на 3 континентах!

За минулі роки нам випала честь стати найбільшою у світі компанією з маркетингу ароматів. Наш досвід спонукав нас працювати з деякими цікавими брендами, включаючи Under Armour, BMW, Dave & Busters, Гаррі Вінстон, Пол Мітчелл, Хьюго Бос і багато інших.

Чому Мідсан і Scentair кращі партнери?

  1. Володіємо дивовижним світовим і національним досвідом та технічною експертизою.
  2. Лідерство в ароматах - унікальна бібліотека з понад 2700 якісних і безпечних ароматів.
  3. Супутні арома продукти значно посилюють клієнтський досвід і генерують прибуток.
  4. Лідерство в технологіях і ми єдина компанія, що працює на обладнанні виробництва США.
  5. Надаємо професійні послуги ароматизації приміщень "під ключ" з 2011 року.
  6. Є єдиним дистриб'ютором світового лідера Scentair Technologies Inc (США).  Понад 2300 ароматів для магазинів, салонів, клубів, готелів, ресторанів, ТРЦ і ще 30 напрямків бізнесу.

  Наша бібліотека ароматів одна з найбільших у світі. Більшість ароматів має 3 тони, які розкриваються поступово. Аромат утримується в повітрі до 8 годин внаслідок технології атомізації.

  Всі аромати сертифіковані, а обладнання вироблено в США компанією Scentair Technologies Inc.

  Портфоліо клієнтів Scentair Technologies (США) налічує понад 300 клієнтів, для яких розроблений ексклюзивний аромат.


  Чому нам довіряють

  Наші фахівці допомагають вирішувати завдання бізнесу, підбираючи аромат, який запам'ятається та викличе емоцію для брендів, бутиків, магазинів, ресторанів, готелів, торгових і розважальних центрів, клубів, кінотеатрів.

  • Твердо утримуємо лідерство з 2014 року.

  Ми єдині надаємо послуги ароматизації відразу декільком рітейлерам, ароматизуючи для кожного понад 40 магазинів в мережі.

  • Перші в Україні

  Першими почали надавати послуги ароматизації замість продажу обладнання та картриджів, і це величезний крок назустріч клієнтам.

  • Успішний дистриб'ютор світового лідера №1

  Вміємо грамотно застосовувати глобальний досвід, технології та технічну експертизу в українських реаліях.

  • Обслуговування клієнтів

  Ми надаємо Вам в оренду обладнання разом з обраним ароматом. Надалі нові картриджі поставляються Вам автоматично, у міру потреби. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати відповідний аромат для цілей Вашого бізнесу. Ми також обов'язково беремо участь в пошуку оптимального місця для інсталяції.

  • Ефективні рішення

  У спеціально розроблених системах ароматизації ScentAir використовуються найсучасніші та високоякісні компоненти, ці системи спроєктовані для забезпечення унікальних вимог будь-яких клієнтів. Завдяки величезному досвіду, отриманого в результаті установки тисяч систем по всьому світу, а також увазі до деталей наша компанія забезпечує ефективну доставку ароматів надійним і контрольованим способом. Вибір аромату, управління інтенсивністю і тривалістю його використання можуть здійснюватися в ручному, автоматичному або комп'ютеризованому режимі.

  • Продажі та маркетинг

  Успішне надання допомоги на всіх етапах. Гарантія надання оптимальних рішень. Персональні та доступні послуги для клієнтів!

  • Розробка ароматів

  В основі наших ароматичних масел лежать складні спеціальні композиції, і ми використовуємо тільки високоякісні інгредієнти для створення ароматів. ScentAir може розробити аромат, який підходить саме для Вашого бренду, - від звичайних до нестандартних і навіть індивідуальних композицій.


  Цікавлять деталі пропозиції?

  Напишіть нам

  Цікавлять деталі пропозиції?

  Напишіть нам

  Замовити консультацію експерта
  Онлайн курсы IT