Історія

Нам вже 13 років, з яких понад 9 років ми розвиваємо ринок послуг аромамаркетингу та ароматизації бізнес просторів.
Ми гарно просунулись у своїй улюбленій справі:

  • Ми стали лідером ринку вже на 3-й рік нашого арома бізнесу і до сьогодні впевнено утримуємо цю позицію.
  • Ми створили ринок послуг ароматизації бізнес просторів.

Перші запропонували ароматизацію як просту і вигідну послугу, без необхідності купувати обладнання  та картриджі з ароматами (як це було раніше, через що клієнти переплачували, втрачали гнучкість у зміні постачальника, у зміні аромату, інвестували у непрофільні активи та не отримували належний сервіс обладнання для його довгострокової роботи). Все це змінилось на краще для клієнтів з послугами від “Мідсан”, і саме цим пояснюється наше лідерство.

  • Ми перша і єдина  компанія в індустрії аромамаркетингу, яка представляє в Україні світового гравця ринку аромамаркетингу з першого дивізіону – компанію ScentAir Technologies Inc (США) - світового лідера з колосальним декілька кратним відривом від гравця №2.Нас часто запитували: як придбати аромат, що так сподобався, додому?

У відповідь, ми поєднали нашу любов до ароматів, високі стандарти якості та зовнішнього вигляду, багатолітню експертизу, аромати найвищої якості виробництва США та Франції та створили новий потужний продукт під брендом UA Philanthrop. Вибрати та купити аромат, що сподобався, можна на сайті нашого інтернет-магазину.

Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Замовити консультацію експерта
Онлайн курсы IT