Торгівельним мережам

Клієнти ніколи не забувають відчуття, які бренд у них викликав

Аромамаркетинг - це потужний інструмент, що допомагає торговельним мережам збільшувати продажі завдяки створенню такої атмосфери в магазині, яка передає і відповідає ідентичності бренду.

Роздрібна торгівля змінилася у 21 столітті. Специфіка продукту і задоволеність сервісом вже не є достатніми умовами. Клієнти шукають емоційні переживання. Емоційно пов'язані клієнти на 52% цінніше для бренду ніж ті, які просто задоволені.

Дайте клієнтам ту емоційну цінність, яку вони шукають. Створіть досвід, який надихає емоційні зв'язки та тривалі враження.За допомогою ScentAir-Мідсан, торгові мережі можуть максимально використовувати кожну взаємодію з клієнтом.

  • Збільшує доходи від продажів до 11%.

Збільшує продажі та заохочує клієнтів залишатися з вами довше.

  • Позитивно впливає на сприйняття клієнтами шопінгу і бренду.

Створіть потужну та автентичну особливість бренду, яка буде посилювати емоційні зв'язки.

  • Доповнює вигляд і відчуття вашого магазину.

Диференціюйте ваше простір і залучайте клієнтів, лояльних до вашого бренду.

  • Збільшує задоволеність клієнтів до 20%.

Емоційний зв'язок + задоволеність = справжній фан бренду (євангеліст бренду).

  • Формує відмінне обслуговування клієнтів.

Покращуйте настрій і уникайте складнощів встановлення швидкого взаєморозуміння.

Коли ви звертаєтеся до нас за консультацією, ми проведемо вас через процес пошуку або створення правильного аромату для вашого магазину. При цьому команда ScentAir - Мідсан не просто знаходить ваш ідеальний аромат. Ми допоможемо вам розробити ароматичну маркетингову стратегію, щоб ваш аромат зробив найбільший вплив на ваш бізнес.Настільки спокусливі аромати, що клієнти хочуть захопити їх додому

Аромат передає ідентичність бренду, використовуючи емоції, такі як затишок, розкіш чи приємні хвилювання. Щоб викликати бажану емоцію, ми використовуємо унікальну методологію створення комплексних багатогранних ароматів, які запускають бажані емоційні тригери. Ці тригери та емоції підтверджують обіцянку вашого бренду і максимізують сприйняття клієнтами цінності бренду.


Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Замовити консультацію експерта
Онлайн курсы IT