Розробка фірмового аромата

Розробка та створення власних ароматів

Дозвольте команді ScentAir-Мідсан допомогти Вам знайти аромат, аутентичний для вашого бізнесу, який звертатиметься безпосередньо до Ваших клієнтів.

Перетворіть свій бренд на живий досвід

Оживіть ваш бренд за допомогою аромату, який інстинктивно передає дух вашої марки. Розкішна колекція преміальних нетоксичних ароматів команди ScentAir-Мідсан зробить це можливим. Від солодощів щойно випеченого печива до насиченої романтики спокусливого мускусу - ми допоможемо вам знайти аромат настільки чудовий, як ваш бізнес.

Якщо ви можете це уявити, ScentAir-Мідсан може це створити.Аромат - це потужний інструмент, але тільки якщо ви використовуєте правильний аромат для досягнення своїх цілей. Команда ScentAir-Мідсан допоможе вам підібрати правильний аромат для вашого бізнесу. Незалежно від того, чи шукаєте ви власний аромат або просто ідеальний аромат, який відповідає вашому бренду, наш сервіс "все включено" потурбується про пошук потрібного аромату для досягнення ваших цілей.

Наш процес занурення в бренд дозволяє легко визначити ідеальний аромат для кожного бренду.

Розуміння аромату

Аромат складається з верхніх, середніх та базових нот. Разом вони створюють загальне враження про аромат- акорд. Кожна нота проявляється з різною інтенсивністю.

  • Верхні ноти розквітають першими, але і швидко розсіюються.
  • Середні ноти, серце аромату, - м'які та приємні.
  • Базові ноти залишаються найдовше, створюючи довготривале враження і розкриваючи глибину аромату

Особливості аромату

Детально продумані та вироблені за найсучаснішими світовими стандартами аромати, розроблені з урахуванням ваших цілей.Як це працює

Ми аналізуємо 4 ключові компоненти вашого бренду:

  • ЕСТЕТИКА

Ми розглядаємо стиль, відчуття та кольори вашого бренду, щоб зрозуміти, як ви вже позиціюєте себе для своїх клієнтів.

  • КЛЮЧОВІ КЛІЄНТИ

Хто є вашими ідеальними клієнтами? І найголовніше - як ви хочете, щоб вони почувались? Ваші цілі та інформація про клієнтів допоможуть нам визначити атрибути та емоції, які вам потрібні.

  • ДЕКОР

Ваш декор багато говорить про те, як ви хочете, щоб вас сприймали. Ваш аромат не тільки буде відповідати вашому простору - він вдосконалюватиме його.

  • МЕТА БРЕНДУ

Від вашої місії до ваших цінностей ми вводимо елементи вашого бренду у ваш аромат. Ваш аромат здійснить обіцянку вашого бренду на інстинктивному рівні.

Після того, як ми визначимо ваші цілі та проаналізуємо ідентичність вашої марки, ми визначимо правильний аромат для вашого бренду. Використовуючи особливості психології та культури ароматів, ми визначимо нотки, які ще раз підтверджують обіцянку вашого бренду та забезпечують сприйняття клієнтами додаткової цінності. Разом вони складуть аромат, повністю автентичний вашому бренду.


Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Замовити консультацію експерта
Онлайн курсы IT