Garden Tea Party – Чайна вечірка в саду by UA Philanthrop

Аромат
  • Від 179 грн.
  • Бренд: UA Philanthrop

Garden Tea Party насичений свіжими цитрусовими нотами, звучання яких доповнюється манливим ароматом білого чаю та ніжної троянди. Чайна вечірка в саду перенесе Вас у чарівний вечір, наповнений сміхом друзів та веселощами. 

Верхні ноти: лимон, лайм, апельсин, імбир

Ноти серця: білий чай, чайна троянда, жасмин, іланг-іланг

Базові: фіалка, персик, амбра, мускус

 

Парфумерні історії Філа 

Філ завжди був мрійником. Цього разу мандри привели його до мальовничого англійського села, де він завітав на вечірку в саду. Свіже повітря було напоєне ароматами цитрусових – лимона, лайма та апельсина. Під старовинними дубами гості насолоджувалися чаєм. Філ спробував білий чай з жасмином, який витончено поєднувався з ароматом троянди та іланг-ілангу. На столах красувалися персики, фіалки та інші весняні квіти, огортаючи атмосферу ніжним та витонченим ароматом.

Філ був зачарований цією вечіркою. Він відчув себе частиною чогось справжнього, щирого, сповненого гармонії та затишку. Він вирішив зберегти цю атмосферу у своєму аромадифузорі, назвавши його "Garden Tea Party".

Garden Tea Party, Чайна вечірка в саду, лимон, лайм, апельсин, імбир, білий чай, чайна троянда, жасмин, іланг-іланг, фіалка, персик, амбра, мускус

Онлайн курсы IT