Ароматизація заходів


Створіть унікальну атмосферу для свого заходу

Ароматизація будь-яких подій, починаючи від дня народження, шоу та закінчуючи самими важливими подіями у вашому житті з професійним обладнанням з використанням ароматів від світового лідера Scentair.

Гарний захід коштує великих зусиль. Враження про подію складається з безлічі дрібниць, доведених до досконалості.Ми пропонуємо вам посилити враження про захід найбільш дієвим способом - ароматизацією. Нюх відіграє дуже важливу роль в житті людини. Нюх розвивається в ембріона найпершим з усіх органів чуття, запахи впливають на 75% всіх наших щоденних емоцій, завдяки нюху ми значно краще запам'ятовуємо події.

UA Philanthrop допоможе вам в цьому і ми відмінно впораємося із завданням ароматизації заходу, будь то мова йде про весілля або ділову подію. Ми володіємо правильними технологіями та досвідом, а головне пахощами, які дозволяють нам взятися за будь-яке завдання.

На додаток ми можемо розробити брендовані аромасувеніри (аромасаше або аромапалички) з ароматом заходи. Це прекрасний подарунок гостям. Стикаючись з ароматом саше або паличок після заходу, Ваш гість буде подумки повертатися і повторно переживати емоції події!


Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Цікавлять деталі пропозиції?

Напишіть нам

Замовити консультацію експерта
Онлайн курсы IT